O nas

Jesteś dumny ze swojego pochodzenia? Dumny ze swojej małej Ojczyzny? Poszukujesz pamiątek z Twojej okolicy?

Świetnie trafiłeś! Dwóch pasjonatów: Michał Parda (podróżnik) i Adam Augustniak (wędkarz i tenisista) mają dla Ciebie oryginalne pamiątki, których szukasz. A jeśli ich jednak nie mamy? Cóż, Ty nam o tym napiszesz, a my je dla Ciebie wykonamy.

  • Jeśli szukasz pamiątek dla siebie lub znajomych, odwiedź jeden z naszych sklepów online. Oryginalne projekty i jakość wykonania z pewnością pozytywnie Cię zaskoczą. W sklepie online znajdziesz też informacje o sklepach stacjonarnych, w których są sprzedawane nasze pamiątki.
  • Jeśli sam chciałbyś poszerzyć swoją ofertę o nasze pamiątki, napisz do nas. Mamy dla Ciebie atrakcyjna ofertę. Punkty, które z nami współpracują przyciągają dzięki temu nowych klientów, którzy przychodzą specjalnie po pamiątki, a przy okazji kupują też inne rzeczy. Szczególnie w miejscowościach, w których trudno o lokalne pamiątki.

Nasi klienci o nas:

Obawiałam się, że produkty będą niskiej jakości, ale obawy się nie spełniły. Świetne na oryginalny prezent sentymentalny. – Beata
Polecam pamiątki, głównie ze względu na ich oryginalność – Sławomir
Serdecznie dziękuję. I za pamiątki śliczne i za szybkość – Renata

Piszą i mówią o nas też w mediach

        

     

Kto za tym stoi?

Jest nas dwóch: Adam Augustyniak i Michał Parda. Adam z Ciechanowa, a Michał z Myszyńca. Ani jeden ani drugi nie posiada stroju ludowego, choć kiedyś tańczyliśmy w zespole. Nie mówimy też płynnie gwarą, choć ją rozumiemy i potrafimy zaciągać po kurpiowsku. Michał lubi jeździć po świecie, poznawać nieznane i pić wino. Każdego roku odwiedza 12 krajów. To akurat bardzo kurpiowskie, bo Kurpie świata byli i są ciekawi. Adam uwielbia wędkować i jeść salami z serem. To element charakterystyczny dla wielu małych Ojczyzn: nie tylko Mazur i Pomorza.

Wiele w Polsce widzieliśmy, a jeszcze więcej nie widzieliśmy. Wiemy jednak, że małe Ojczyzny są piękne i zasługują na to, aby o nich pamiętano. Często jednak pamiątek brakło. Nie było ciekawych, ładnych i praktycznych kurpiowskich, powstał więc 5 lat temu QRP (czyt. kurp), a później pamiątki warmińskie, podlaskie i lawiną już regionalne pamiątki z całej Polski.

Pamiątka z Twojej okolicy

Odwiedź nasze sklepy z pamiątkami regionalnymi lub znajdź sklep, który sprzedaje je stacjonarnie w Twojej miejscowości. Jeśli nie znalazłeś jakiejś pamiątki, napisz do nas a my ją dla Ciebie zrobimy. A może w Twojej okolicy nie ma jeszcze sklepu, w którym są nasze pamiątki – napisz nam, do którego sklepu powinniśmy zadzwonić, a my zadbamy, aby nasze cudeńka tam trafiły.

Zachęcamy też do nawiązania innych form współpracy, chętnie robimy coś wspólnie z innymi, również na festiwalach, festynach i różnych imprezach plenerowych.

Czekam pod telefonem: +48 880 231 248 i mailem: michal.pamiatki@gmail.com